תקנון

ברוכים הבאים לאתר Passive Income (להלן: האתר). השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש שלהלן, ומהווה הסכמה להם. התנאים מנוסחים בלשון זכר לצורכי נוחות, אך מיועדים לשני המינים.

1. שימוש באתר זה מהווה את הסכמת הגולש, כי קרא והסכים עם האמור בתקנון זה. במידה והגולש מתחת לגיל 18, שימוש באתר מעיד על הסכמתו והסכמת הוריו.

2. האתר כולל תוכן מגוון, לרבות טקסט, תמונות, קטעי וידאו וקישורים לאתרים חיצוניים, המוצעים כשירות בלבד. אין מפעילי האתר אחראיים למהות התכנים ואיכותם, לאי דיוקים שעלולים ליפול בהם או לכל שימוש שייעשה בהם ו/או בהתבסס על קריאתם.

3. הגולש מתחייב כי יבדוק בעצמו את מהימנות המידע המופיע באתר, ולא יסתמך על המידע המופיע באתר בלבד.

4. התכנים באתר לא מהווים תחליף לייעוץ או לדעת מומחה, ואינם מהווים המלצה מכל סוג שהוא. כל החלטה שתתקבל בעקבות השימוש באתר הנה על אחריותו המלאה של הגולש.

5. כל עסקה שתיעשה בעקבות מידע, מודעה או קישור ("לינק") המתפרסמים באתר, אינה כוללת את האתר כצד בעסקה, ותסוכם ישירות בין הגולש לבין החברה המוכרת או מציעת השירות. האתר לא יהווה צד לכל עסקה כזאת, ולא יישא באחריות למוצרים או שירותים שאליהם הגיע הגולש בעקבות קישורים מהאתר.

6. האתר לא יהיה אחראי לכל נזק ו/או הפסד שייגרמו, אם ייגרמו, למשתמשים בעקבות השימוש באתר.

7. האתר כולל פרסומות, המוגשות לגולש על ידי חברות חיצוניות. האתר אינו אחראי לתוכנן ומהימנותן של פרסומות אלה, וכל שימוש הנוגע אליהן הנו באחריות המשתמש.

8. האתר כולל הפניות לאתרי אינטרנט נוספים (לינקים). האתר לא יישא באחריות במקרה של של לינקים "שבורים", ואינו אחראי למהימנותם או לטיבם של אתרים אלה. כל פעולה שתיעשה באתרים אלה הנה באחריותו המלאה של הגולש.

9. כל זכויות היוצרים והקניין הרוחני באתר, לרבות שמו והתוכן המתפרסם בו, שייכים, לאתר בלבד. אין להעתיק, להפיץ, לתרגם או להעביר לגורם חיצוני את התוכן באתר ללא הסכמה מראש ובכתב.

10. התוכן באתר מיועד לשימוש אישי ופרטי בלבד, ואין לעשות בו שימוש מסחרי, או להציג אותו בשירות אחר ללא קבלת הסכמה מראש ובכתב.

11. האתר לא מתחייב כי שירותיו יינתנו כסדרם, או יהיו חסינים מפני תקלות או כשלים.

12. מפעילי האתר רשאים לסגור את האתר, לשנות את זמינותו או את מראהו ללא צורך להודיע על כך לגולש מראש.

13. תקנון השימוש באתר עשוי להשתנות מעת לעת, בהתאם לשיקול דעתם של מפעילי האתר. כל שינוי במדיניות יחייב את הגולש מרגע שפורסם באתר, ועל כן מחובת הגולש לשוב ולעיין בעמוד זה מדי פעם, ולהתעדכן בשינויים.

תודה על תשומת הלב, ושימוש מהנה ומועיל.