איך לייצר הכנסה פסיבית מנדל”ן 

הכנסה פסיבית היא אסטרטגיה שבאמצעותה משקיע יכול ליצור רווחים מבלי שיהיה צורך להיות מעורב באופן פעיל. המונח “הכנסה פסיבית” הוא לא 100% מדויק, כיוון שנדרשת רמת פעילות ומעורבות מסוימת, שמשתנה בהתאם לסוג ההשקעה. כמה דוגמאות נפוצות להכנסה פסיבית כוללות נכסי שכירות או רווחים מתיקי השקעות.

בשוק ההון, לרוב אסטרטגיות ההכנסה הפסיביות קשה יותר ליישום מאשר אסטרטגיות אקטיביות, בשל מעורבות פעילה של המשקיע בניהול ההשקעה. השקעות נדל”ן פסיביות אידיאליות עבור משקיעים, המחפשים פוטנציאל צמיחה גבוה יותר מהשקעות בעלות הכנסה קבועה, ואינם מעוניינים לקבל החלטות על רכישות גדולות, כגון בית חדש.

מדוע עלי להשקיע בנדל”ן עם הכנסה פסיבית?

נכסי הכנסה פסיביים נוטים להיות פחות מסוכנים ומציעים הזדמנויות רבות למשקיעים לצמוח. משקיעים יכולים להרוויח הכנסות באמצעות שכר דירה ישיר או הסדרי מכירה והשכרה, כמו גם לקבל גישה לשוקי ההון. נכסי הכנסה פסיביים הם דרך מצוינת לגוון תיק השקעות וליצור תזרים מזומנים צפוי לשנים הבאות. אם אתה מוכן לראות לאן השקעה בהכנסה פסיבית יכולה להוביל אותך, הנה כמה דרכים בהן משקיעי נדל”ן יכולים להפוך את נכסי ההשקעה שלהם לנכסים עם הכנסה פסיבית:
1. להשכיר נכס ולקחת הכנסה מדמי שכירות|
2. להשתמש בנכס להשכרה עבור לקוח או בעלים, ואז למכור את הנכס ברווח
3. השכרת נכס לשימוש זמני, ומכירתו לאחר האכלוס.

כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון לפני שמתחילים

אמנם ניתן לייצר הכנסה פסיבית של משקיע נדל”ן ממספר דרכים שונות, אך חשוב שתהיה הבנה מוצקה של התהליך הכללי להתחלת העבודה. ראשית, הגדירו את יעדיכם להשקעה. האם אתה מחפש נזילות מנדל”ן או את פוטנציאל הצמיחה? הידיעה כמה אתה מוכן להשקיע ומתי אתה מוכן לבצע מכירה יכולה לעזור בהגדרת יעדים מציאותיים. שנית, קבעו את נכס ההשקעה האידיאלי שלכם, בין אם מדובר במגורים משפחתיים בודדים או במגורים משפחתיים, ובעלות הרכישה והתחזוקה של הנכס. שלישית, קבע את עלות הבעלות האידיאלית שלך.

תהליך ההשקעה

בכל פעם שאתה מבצע השקעה, עליך להיות מוכן לעשות מחקר מקיף לפני שתבצע מהלך. בין אם אתם מחפשים נדל”ן לרכישה או שוכרים סוכן שייצג אתכם, עליכם להבין את התהליך בפירוט לפני ביצוע מהלכים. הצעד הראשון הוא להבין את אופי ההשקעה שלך ואיך היא שונה מכל האחרים. לדוגמא, משקיעים רבים משקיעים במניות או באג”ח מתוך הנחה שהם יעלו לאורך זמן. סוג זה של השקעה הוא בעל סיכונים גבוהים במיוחד, אשר מוטב להשאיר למשקיעים אחרים מנוסים יותר ו / או נוגדי סיכון. הדבר נכון גם לגבי נדל”ן. השקעות נדל”ן רבות הן הזדמנויות נהדרות, אך עם רבות מהן, הסיכון למעשה גבוה יותר מאשר בהשקעות אחרות.

רוצה להתייעץ בנוגע להכנסה פסיבית?

יש למלא את הטופס ואחד מנציגנו יצור קשר

מאמר זה הינו אינפורמטיבי בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי 

אהבתם את המאמר? שתפו

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp